Tehotenské fotenie

Vaša rodina sa čoskoro rozrastie, gratulujem!

Čaká na vás veľké dobrodružstvo, ktoré vám navždy zmení život! Uchovajte si spomienky na toto jedinečné obdobie.

Fotenie, ktoré si užijete…

Lebo tehotenské fotenie nie je len o fotkách, ale aj o zážitku.

Pôjdeme spolu na prechádzku na lúku, do lesa, k rieke alebo na vaše obľúbené miesto. Nemusíte umelo pózovať. Budete sa s partnerom rozprávať, túliť sa, pozerať sa na seba, smiať sa, tancovať či dokonca guľovať.

Ako sa pripraviť na tehotenské fotenie?

Podľa vašich predstáv a požiadaviek, vyberieme miesto v rámci Trenčína alebo v okolí, ktoré sa vám najviac páči. Dá sa fotiť v prírode, v meste či u vás doma podľa toho kde sa budete cítiť najlepšie.

Dám vám tipy ako sa obliecť na fotenie a doladíme akékoľvek nejasnosti. Hlavné pravidlo je obliecť sa jednoducho, zladene a pohodlne. Prípadne môžete vziať aj viacero outfitov alebo rôzne doplnky s ktorými by ste sa chceli odfotiť.

Nafotíme fotky s partnerom, bez partnera a detaily bruška. Môžete si priniesť aj rekvizity ako fotku zo sona či malé papučky alebo bodyčko.

Kedy sa objednať na tehotenské fotenie?

Najlepší čas na tehotenské fotenie je medzi 7. a 8. mesiacom tehotenstva. Čiže okolo 30. týždňa tehotenstva. V tomto období je vaše bruško už krásne okrúhle.

Fotografovanie v 9. mesiaci tehotenstva môže byť komplikovanejšie. Najmä v lete niektoré tehotné ženy trpia rôznymi opuchmi, ťažšie sa im chodí, dýcha, tak je vhodné absolvovať fotenie skôr.

Okrem toho, neodporúčam nechávať fotenie na poslednú chvíľu, pretože sa môže stať, že bábätko sa vypýta skôr na svet a tehotenské fotenie nestihnete.

tehotenstvo Trenčín