Rodinné fotenie

rodinny fotograf trencin

Chýbajú Vám pekné fotky do rodinného albumu?

O čom je rodinné a detské fotenie?

Rodinné fotenie nie je žiadna nuda! Aby to deti bavilo a vznikli fotky, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári aj o niekoľko rokov, musíte sa všetci baviť! Budeme zbierať kvietky, hrať sa, behať, skákať, tancovať alebo aj šermovať.

Čas rýchlo letí a fotografie vedia zachytiť vzácne chvíle života. Od prvých krôčikov až po svadobný deň je každý okamih jedinečný a zaslúži si byť zachovaný navždy.

Kde prebieha rodinné fotenie?

Rodinné fotenia najčastejšie fotievam v exteriéri, keďže tam majú deti najväčšiu slobodu pohybu a príroda navôkol je nádherná v každom období. Ale môžme skočiť aj na zmrzlinu do mesta alebo na detské ihrisko a pofotiť váš všedný deň.

V chladnejších mesiacoch nie je problém sa dohodnúť aj na fotení u vás doma. Je to vhodné prostredie hlavne pre novorodencov alebo malé bábätká. Váš domov nemusí vyzerať ako ateliér, postačí mi jedno okno a ostatné už vymyslím.

Čo očakávať na rodinnom fotení? Zábavu!

Častokrát rodičia vravia deťom “Usmej sa na pani fotografku”. No pri tejto metóde sa nedajú zachytiť skutočné emócie a úprimná radosť detí.

rodinka na fotení v prírode pri Trenčíne

Keď prídete na fotenie so mnou, zahoďte svoje predsudky o tom, že sa na peknej fotke ľudia musia usmievať do kamery. Nechajte deťom volnosť. Príďte sa hrať hry a zabávať sa. Čím viac sa budete s deťmi hrať, tým vzniknú krajšie a radostnejšie rodinné fotky!

A keď deti naozaj nepostoja a už nič nechcú? Bublifuk to istí.

Spomienky pre vaše malé aj veľké radosti.

Na fotení sa budete smiať, hrať s deťmi a túliť sa. Len takým spôsobom sa budete všetci cítiť príjemne a budete sami sebou.

Hľadáte rodinného fotografa?