Autentické novorodenecké fotenie u vás doma

Chcete zachytiť váš poklad v prirodzenom prostredí?

Ak vás tradičné ateliérové fotografie s košíkmi, s umelými pomôckami a rôznymi doplnkami neoslovujú, poďme sa spolu vybrať iným smerom… Som rodinná a novorodenecká fotografka, ktorá najradšej fotí čistým “lifestyle” štýlom. Cieľom je mať autentické fotografie, plné emócií, z fotiek je cítiť blízkosť, lásku vašej rodiny a krehkosť vášho malého zázraku.

Spoločné fotenie u vás doma

Nechajte ma zachytiť vaše malé bábätko vo vašom náručí, bez umelých pomôcok, len v intímnej atmosfére vášho domova. Nemusí to u vás vyzerať ako v ateliéri, postačí mi jedno okno.

Spolu vytvoríme nezabudnuteľné a autentické zábery, ktoré zachytia krásu a čistotu prvých spoločných chvíľ.

Prečo sú novorodenecké fotenia u vás doma podľa mňa najkrajšie?

Lebo tam sa cíti vaše dieťatko aj vy najpohodlnejšie. Týmto fotkám sa nevyrovná žiadny ateliér, sú proste vaše.

Domáce fotenia majú jedinečnú atmosféru.

Zachytím okamih a momentky: keď sa spolu rozprávate, túlite, bozkávate…

Zameriam sa aj na detaily malých nožičiek, ručičiek, pusinky, aby ste si navždy zapamätali aké bolo malinké.

Ako prebieha novorodenecké fotenie?

Fotenie prebieha bez zbytočných stresov, v pohodlí vášho domova, podľa vášho tempa a potrieb bábätka. Niekedy fotenie trvá dlšie, niekedy kratšie, ale zatiaľ sa mi ešte nestalo, že by fotenie trvalo viac ako 2 hodiny.

Počas fotenia bábätko prebalujete, kŕmite, ale i prezliekate a uspávate. Ako lifestyle novorodenecká fotografka zachytávam tieto vzácne chvíle bez toho, že by ste si to vôbec uvedomili.

Novorodenecká fotografka u vás doma

Ako sa pripraviť na domáce novorodenecké fotenie?

Nie je to nič komplikované! Ale aby ste si to vedeli lepšie predstaviť, napísala som pre vás komplétny návod ako sa pripraviť na fotenie u vás doma.

Čo o novorodeneckom fotení napísali?

Veľmi príjemné a uvoľnené fotenie u nás doma. Emília je sympatická, milá osôbka a hlavne profesionál s citom pre detail. Fotky sú naozaj dokonalé. Ak budeme chcieť ďalšie krásne fotky aj v budúcnosti, určite opäť oslovíme Emíliu.” – Martina

rodinna fotografka